Waluta AMB | Statystyki

Groźna osoba

Czyli co piszczy w tych 4 kątach.

Groźna osoba

Postprzez kasiol » 2015-07-30, 11:01

Cześć,
jestem Kasia, chce ostrzec was przed niebezpieczną osobą, która właśnie zaczyna studia na PK. Nazywa się Oskar Krawczyk i jest absolwentem prywatego V Liceum. Idzie na gospodarkę przestrzenną na Wydział Inżynierii Lądowej. Od gimnazjum grozi dziewczynom śmiercią, pieprzy o gazowaniu połowy świata, mordowaniu niewinnych ludzi itp. Nie cierpi Żydów, homoseksualistów, PO, ale w szczególności młodych dziewczyn. W gimnazjum i liceum skrzywdził już 5 dziewczyn, więc ostrzegam, żeby żadna nie musiała już tego przeżywać.
Może przedstawić się wam pod różnymi imionami, ale to ta sama osoba, która chce krzywdzić kolejne niewinne dziewczyny.

Macie tu przykład jego wypowiedzi:
"Gdybyśmy o każdych 10 rozstrzelanych dziewczynach chcieli wieszać plakaty, to na świecie zabrakłoby papieru do wyprodukowania papieru na te plakaty"
"Dla podżegaczy politycznych, hien gospodarczych (przedsiębiorców prywatnych), szczęśliwych dziewczyn i żydowskich wyzyskiwaczy, nie będzie jednak miejsca na obszarze pod panowaniem niemieckim"
"Jest tylko jeden cel podróży dla dziewczyn w naszym wieku - obozy, z których jedyne wyjście prowadzi przez kominy krematoriów"
kasiol GENDER_X

Kasa: 16.00 AMB
Typ studiów: absolwent

Re: GROŹNA OSOBA

Postprzez nashli » 2015-12-08, 13:07

Mogłabym Cie prosić o kontakt? Tak, ze mną chodzi ten chłopak i już mamy problemy..
nashli GENDER_X

Kasa: 11.00 AMB
Wydział: Wydział Inżynierii Lądowej
Kierunek: Gospodarka Przestrzenna
Typ studiów: I stopnia - dzienne

Postprzez kasiol » 2016-02-14, 23:11

Nic dziwnego. Co nabroił na uczelni?
Wydaje mi się, że jest tak chory psychicznie, że będzie nękał dziewczyny póki go nie zamkną. Tyle biednych dziewczyn już musiało tak straszliwie cierpieć, żeby ten debil miał zabawę. Odkąd skrzywdził [nazwisko] minęły prawie 4 lata, a ona dalej nie może się z tego psychicznie otrząsnąć. Mogę dać wam do niej kontakt, żebyście z nią pogadali. [nazwisko] to samo. I [nazwisko] ,[nazwisko] , [nazwisko] , wymieniać mogłabym długo. Zresztą na nękaniu psychicznym się nie kończy bo dokonywał rękoczynów, a [nazwisko] z [miejscowość] nawet zgwałcił.

EDIT:
usunąłem dane osobowe.
Hidden.
kasiol GENDER_X

Kasa: 16.00 AMB

Postprzez Hidden » 2016-03-05, 16:13

Drodzy Państwo, rozumiem, że sprawa jest emocjonalna i poważna, ale podawanie publicznie danych osób pokrzywdzonych jest nie na miejscu. Należy uszanować prawo wymienionych wyżej osób do niepodawania ich nazwisk, szczególnie, że sprawa jest bardzo osobista. Proszę, by osoby zainteresowane tymi danymi kontaktowały się z użytkownikiem Kasiol osobiście (np. poprzez prywatną wiadomość), również z zachowaniem odpowiedniego szacunku dla osób poszkodowanych.
Dokładną analizą całej sprawy powinny zająć się właściwe temu organy.

Wykonałem także zrzut ekranu tego wątku przed edycją. Będzie udostępniony w razie wyraźnej potrzeby.

Temat nie zostaje zamknięty, ewentualna dalsza wymiana wiadomości będzie więc możliwa.

Proszę o zachowanie rozsądku.

Pozdrawiam,
Hidden
Hidden GENDER_M

Kasa: 35.00 AMB
Wydział: Wydział Inżynierii Lądowej
Kierunek: Transport

Powrót do O uczelni