Waluta AMB | Statystyki

Druga tura rekrutacji

Rekrutacja na studia I i II stopnia.

Druga tura rekrutacji

Postprzez mariockr » 2015-07-18, 12:25

Przyznamy że trochę przespałem rejestracje na studia a właściwie to decyzja o kontynuowanie nauki zapadła dopiero wczoraj wiec potrzebuje małej podpowiedzi.
Jak wyglada kwestia ewentualnej drugiej tury kwalifikacji? Czy brane są pod uwagę tylko osoby z list rezerwowych czy może jest przeprowadzana rownież całkiem nowa rejestracja? Czy ewentualne informacje są podawane na stronie wydziału i kiedy zazwyczaj druga tura jest przeprowadzana? Interesuje mnie niestacjonarna informatyka na WIEIK. Z góry dziękuje za podpowiedź.
mariockr GENDER_X

Kasa: 15.00 AMB

Re: Druga tura rekrutacji

Postprzez tomilis » 2015-07-20, 11:35

Witam. Mam dokładnie ten sam problem... Wróciłem z pracy zza granicy i pomieszały mi terminy do kiedy można się rejestrować na PK i PRZ... I teraz nie da się już zarejestrować na PK. Sam chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda 2 tura rekrutacji, bo w internecie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jednak patrząc na "Rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia prowadzone w roku akademickim 2013/2014"(elektrotechnika) to w I turze lista kandydatów wyniosła 97 na 72 planowane miejsca. Czyli lista rezerwowych wyniosła 25os. W I turze przyjęto 63os, a w II turze 46os. Czyli łącznie przyjęto 109os, gdzie w pierwszej turze było "tylko" 97 chętnych. Czyli jeśli dobrze rozumiem, musi być w II turze możliwość rejestrowania się nowych kandydatów.
Prosiłbym o odpowiedź kogoś bardziej doświadczonego ;)
tomilis GENDER_X

Kasa: 11.00 AMB

Powrót do Rekrutacja na studia