Waluta AMB | Statystyki

Rezerwacja pokoju

Sprawy Politechnikowskich Akademików

Rezerwacja pokoju

Postprzez JasonCroog » 2014-09-20, 00:00

Witam wszystkich. Nie mogłem dopasować mojego pytania do rozpoczętych wątków, dlatego tworzę nowy. Otóż w tym roku zaczynam nauke na PK i chciałem się dowiedzieć czy muszę przyjeżdzać i się kwaterować od razu na osiedlu żeby się dowiedzieć co jest w pokoju, który mi przydzielą ( lub sam sobie wybiorę, no właśnie jak to z tym jest? ), czy standardy są jednakowe? Mam kawałek drogi do Krakowa i nie mam za bardzo czasu na częste wizyty na Osiedlu żeby się wszystkiego dowiadywać, dlatego mam nadzieję na odpowiedzi starszych rocznikowo studentów:)
Jason Croog
JasonCroog GENDER_X

Kasa: 15.00 AMB
Wydział: Wydział Mechaniczny
Kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn
Typ studiów: I stopnia - dzienne

Re: Rezerwacja pokoju

Postprzez mari123 » 2014-09-24, 09:10

Który wybrałaś Akademik ? Dołączam się do pytania. Mam zamiar jechać w celu wyboru pokoju, ale zastanawiam się czy warto sadzić 200km.
Pytanie: Można obejrzeć sobie kilka pokoi, może musimy kwaterować się od razu jak już wybierzemy? Zaliczke wpłaciłem 300zł co daje chyba pokój 2osobowy? Co z Pokojami LUX, ktoś wie coś na ten temat, remonty skończone?Pierwszakom przysługują pokoje 1osobowe w Luxach ? :P
Jeśli będzie dziś >20st.C to wyciągnę moto z garażu, przejadę się i będe wiedział co i jak :)
Szukam osoby do pokoju DS2 :)
mari123 GENDER_X

Kasa: 12.00 AMB
Kierunek: Automatyka i Robotyka

Postprzez JasonCroog » 2014-09-25, 22:14

Wybrałem ds2 i tak samo jak Ty zaliczki zapłaciłem 300zł wiec oczekuje pokoju 2 osobowego. Jutro idę jeszcze do pracy i zaplanowałem we wtorek się [ciach!] i wybrać sobie pokój.
Jason Croog
JasonCroog GENDER_X

Postprzez mari123 » 2014-09-26, 15:28

Byłem w środę dowiedzieć się jak to wygląda :) Na pytanie: "chciałbym zarezerwować pokój 2osobowy" dostałem odpowiedz: "wchodzi pan w kolejkę i na co z pan trafi to pan będzie miał, lecimy po kolei z według listy pokoi: 1)2os ,2)3os, 3)2os, 3)3os, 4)3os, 4)3os,... Musi Pan się dobrze ustawić, a dostanie pan 2-osobowy. Pierwszaki nie mają żadnego wyboru, u nas co jest i w co trafią to to dostają. Zaliczka nie ma nic do tego jaki dostaniemy pokój. "Zaliczkę pan wpłaca po to żeby pan był na liście, nie wyznacza standardu, ani ilości osób w pokoju". W środę miałem możliwość zakwaterowania się w 2-osobowym, ale 12zł za każdą dobę zniechęciło mnie:) Też kwateruję się we wtorek, przewiduję spory tłum :)
mari123 GENDER_X

Kasa: 12.00 AMB
Kierunek: Automatyka i Robotyka

Postprzez JasonCroog » 2014-09-27, 16:47

W takim bądź razie wybiorę się z samego rana żeby nie tracić całego dnia;-)
Może się uda wykombinować dwójkę, jeśli nie to trudno, ale warto chociaż spróbować :-)
Jason Croog
JasonCroog GENDER_X

Postprzez gregoRy22 » 2014-12-09, 15:04

My jako pierwszy rok nie mamy zbytnio dużego wyboru. Mam w związku z tym pytanie, czy w przyszłym roku mam szanse na zmianę pokoju?
gregoRy22 GENDER_X

Kasa: 13.00 AMB

Postprzez XTWERPXX » 2016-09-05, 17:04

Hej. Z racji tego, ze za 3 tygodnie mozna bedzie kwaterowac sie do akademikow mam pytanie. Jak to dokladnie wyglada, od której godziny zaczynaja sie robic kolejki ? Czy jako student 2 roku mam prawo do wyboru pokoju ?
XTWERPXX GENDER_X

Kasa: 11.00 AMB
Kierunek: transport

Powrót do Akademiki