Waluta AMB | Statystyki

Energetyka na Mechanicznym

Energetyka

Re: Energetyka na Mechanicznym

Postprzez skogyr » 2010-10-01, 22:49

Ok to jutro pod głównym wejściem. :)
skogyr GENDER_M

Kasa: 10.00 AMB

Postprzez Jędrula » 2010-10-03, 09:46

No co za ludzie normalnie, zamiast poczekac przed hangarem i jakas wieksza grupa zebrac sie i isc na to przyslowiowe jedno piwo... Ech, macie mi tutaj sie jak najszybciej poprawic.... 8-)
A tak to w 5 osób poszlismy do baru w awfie pogadac sobie, bylo piwko, pilkarzyki jakies i kupa smiechu.... Ludzie, zaprawde powiadam Wam, cholera integracja (niekoniecznie libacja) :lol:
Kurcze z 8 osob na 10 mieszka w akademikach, tylko takie sierotki jak ja jeszcze ze starszymi w Kraku, licze na jakas impreze "zapoznawcza"... Tak samo z 10% ludzi odwiedzajacych forum woli pozostac anonimowymi, nie wypowiadac sie, zalic czy co tam jeszcze pozostalo... Musze was zapoznac z dziewczynami z zarzadzania, co przekaza Wam swoja nabyta wiedze.. powiedzmy... :mrgreen:

[ Dodano: 2010-10-03, 12:36 ]
edit: chodzilo mi o 90% ludu
Jędrula GENDER_M

Wydział: Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki
Kierunek: Energetyka
Typ studiów: I stopnia - dzienne

Postprzez Sawe » 2010-10-03, 15:36

Największy "sukces" integracyjny to był wypad po 11 cheeseburgerów xD. Wielkie pozdro dla Pana z limuzyną i pilota (właściwie pilotów) tej podróży :)
Sawe GENDER_M

Wydział: Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki
Kierunek: Energetyka

Postprzez skogyr » 2010-10-03, 15:38

Zamiast umawiać się na forum zgadamy się na uczelni.
skogyr GENDER_M

Postprzez DamianC » 2010-10-05, 22:56

Siema wszystkim:) Nie uczestniczyłem we wczesniejszech korespondencjach wiec jestem tu nowy:) Moze bysmy sie ustawili jakąs grupką na jakiś wypad w piątek wieczór? Dobra impreza bd w piatek we franticu:D Ewentualnie inne propozycje jak najbardziej:)
DamianC GENDER_X

Kasa: 11.00 AMB
Wydział: Wydział Mechaniczny
Kierunek: energetyka

Postprzez speed_dates » 2013-02-28, 20:56

SPEED DATING – każdy o nim słyszał, ale jeszcze nie każdy go spróbował:)

Speed dating w Krakowie organizujemy już 3 lata. Chodzi tu o to, aby pewnego wieczoru do nas przyjść, wyluzować się od nauki i pracy i zająć się poznawaniem nowych osób przeciwnej płci… W skrócie – 15 kilkuminutowych randek jedna po drugiej. W ciągu 2 godzin poznasz więc studentki/studentów geografii, biologii, prawa, budownictwa, socjologii, medycyny, geodezji, informatyki, arabistyki, florystyki, matematyki itp.… Bo przychodzą do nas studenci z niemal wszystkich Krakowskich uczelni.

W telegraficznym skrócie wygląda to tak, jak na naszym filmiku z jednego ze spotkań:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TOZmb-7UOs

Nie chcemy pisać o poznaniu miłości życia, bo przecież wcale nie o to tak naprawdę chodzi w speed datingu (choć czasem się to zdarza, jako efekt uboczny dobrej zabawy:)! ). Chodzi o to, aby przyjść, spróbować czegoś niecodziennego, spędzić miło czas i stworzyć nowe kontakty. A co z tego wyjdzie dalej, to już w Twoich rękach…

Kalendarz spotkań i zapisy na:

www.speed-dates.pl

Zapraszamy! Świetna zabawa… Gwarantowana!!! :D
speed_dates GENDER_X

Kasa: 57.00 AMB

Postprzez olkaa01 » 2018-01-15, 17:37

40% z matmy to chyba nie jest dużo i łatwo to uzyskać :)
Mam na tym kierunku dużo znajomych ale niestety nie pamiętają ile mieli procent.
olkaa01 GENDER_F

Kasa: 11.00 AMB

Poprzednia strona

Powrót do Energetyka