Waluta AMB | Statystyki

Pełnomocnictwo do złożenia podania.

Rekrutacja na studia I i II stopnia.

Pełnomocnictwo do złożenia podania.

Postprzez Prev » 2014-04-18, 18:12

Witam chciałbym zacząć studia na Politechnice Krakowskiej, jednak na początku Lipca planuje wyjazd do Anglii w celach zarobkowych, aby mieć za co studiować w tym pięknym (i drogim) mieście. Szukałem więc na stronie wzoru dokumentu, w którym udzieliłbym pełnomocnictwa w procesie składania dokumentów na uczelnie, ale nie mogłem nigdzie znaleźć. Miałby ktoś może takowy wzór, albo jest ktoś lepszy w wyszukiwaniu takich rzeczy? Z góry dziękuje.

Przy okazji zadam jeszcze pytanie. W szkole średniej chodziłem do Technikum Budowlanego, gdyż ta branża zawsze mnie pociągała. Jednak w 3 klasie zacząłem żałować wyboru pod kątem przyszłej szkoły, gdyż matematyka w TB ma poziom podstawowy, a nasza szkoła nie organizowała fakultetów dla uczniów, którzy chcieliby się przygotować do rozszerzonej matury z matematyki. Więc podchodzę do matury jedynie podstawowej z matematyki + podstawowej z geografii i rozszerzonego angielkiego. I tu powstaje pytanie. Z matematyki podstawowej powinienem mieć koło 80-96%, gdyż materiał opanowany mam prawie perfekcyjnie i wszystko zależy od trudności matury w tym roku. Z angielskiego podstawowego liczę na ok 98%, a z rozszerzenia koło 70-90%. Czy z takim wynikiem dostanę się na studia stacjonarne? Nie musi być to koniecznie budownictwo, byle był to kierunek choćby o nie zahaczający. Nie zależy mi także na dostaniu się w 1 rekrutacji, byle tylko się dostać. Co o tym sądzicie? Są jakieś szanse?
Prev GENDER_X

Kasa: 16.00 AMB

Re: Pełnomocnictwo do złożenia podania.

Postprzez bodley » 2014-04-18, 18:29

Z matmą podstawową raczej kiepsko, tym bardziej że próg dolny masz 80%. Z maturą podstawową na budownictwo /pokrewne raczej nie ma szans, chyba że fartem w jakichś ostatnich terminach dodatkowych. Nie chce Cię zniechęcać, ale takie są realia.
bodley GENDER_X

Kasa: 510.00 AMB
Wydział: Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Kierunek: Informatyka
Typ studiów: I stopnia - dzienne

Re: Pełnomocnictwo do złożenia podania.

Postprzez Prev » 2014-04-18, 18:54

A wydział inżynierii środowiska? Jak spoglądam na progi punktowe z poprzednich lat to w 2 trybie rekrutacji próg do przyjęcia wynosił ok. 50 pkt na kierunkach tego wydziału.
I tu zadam pytanie odnośnie opłaty rekrutacyjnej, wnosząc opłatę mam do wyboru 1 kierunek główny i do 4 alternatywnych na określonym wydziale, tak?

I ponawiam pytanie dot. wzoru pełnomocnictwa :)
Prev GENDER_X

Kasa: 16.00 AMB

Powrót do Rekrutacja na studia