Waluta AMB | Statystyki

Szkolenia integracyjne dla studentów - jeszcze jedno pytanie

subforum o wszystkim

Szkolenia integracyjne dla studentów - jeszcze jedno pytanie

Postprzez azielik » 2018-02-25, 23:30

Zakładam drugi wątek, bo choć o szkoleniach to oosbny temat. Otóż zajmuję się nowymi programami w firmie prowadzącej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych dowolne szkolenia biznesowe, team building i inne dla działów sprzedaży http://www.szkolenia-integracyjne.pl. No i robimy także wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Chcę namówić nasz dział sprzedaży, że możemy przygotować tego typu symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla studentów. Wówczas pewnie dałabym radę pożenić biznes z życiem uczelnianym. No i myślę o tym, z których dziedzin szkolenia, albo gry i symulacje integracyjne i wyjazdy stałyby się dla Was warte uwagi.
Jeżeli jakimś trafem komuś wpadło coś do głowy, będę gorąco wdzięczna. To mogą być szkolenia w dowolnej formie – jestem otwarta na wszelkie programy czy dziedziny – nasz dział sprzedaży to bardzo zmyślni handlowcy i szybko zorganizują instruktora i hotel z porządną salą konferencyjną na każdą kieszeń.
A może jakaś osoba uczestniczyła w ponadprzeciętnych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to zarekomendujcie coś . Mam na myśli szkolenie, które było zróżnicowane i nie nudne, ale także zakładało różne drużynowe zabawy, gry scenariuszowe, albo symulacje. Świetnie jakby to był wyjazd w góry czy nad jezioro i miły hotel. Polecacie jakowyś program ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i sympatyczne bedą po godzinach jakieś eventy integracyjne czy rekreacyjne.
Znacie coś takiego?
A może odwrotnie postawę problem – może któreś szkolenia uważacie za niewarte organizowania – to także to będzie dla mnie ciekawe.
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
Dorota
______________________________
http://www.szkolenia-menedzerskie.pl
azielik GENDER_X
offline
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2018-02-20, 22:58
Kasa: 25.00 AMB
Wydział: Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

Powrót do Forum Romanum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron